Tek Ekran - Günlük Bakılan Bir Sürü Bilgi Tek Bir Uygulamada

Gün içinde ihtiyaç duyulabilecek birçok bilgi tek bir ekranda minimalist bir tasarımla sunuluyor. Kaynağını bilmediğiniz bir sürü program indirmek yerine tek bir güvenilir kaynak kullanarak açık risklerinizi azaltmış oluyorsunuz. Sadece çalıştırıldığında iletişim yapıyor ve gereksiz yere pil ve kota tüketmiyor.

Şu anda mevcut olan bilgiler: Namaz Vakitleri, Hava Durumu, Finansal Göstergeler, İstanbul Köprü Trafiği, Haberler, Hadis, Bilmece, Vizyona Girecek Filmler, Tüfe-Üfe, Süperlig Puan Durumu, Burçlar, Yemek Tarifi, Resmi Tatil Günleri, Dini Günler, Vizyondaki Filmler, Tarihte Bugün, Kampanyalar, Uçuş Bilgileri, PTT kargo takip, Ekonomi Bültenleri, Nöbetçi Eczaneler, Futbol Canlı Skor, Cuma Hutbesi

tek ekran faydali bilgiler

Programın temel kullanımını gösteren videoyu izlemenizde fayda var. Bu şekilde özelliklerini de görebileceksiniz.


Ekranda görmek istediğiniz başlıkların üzerine basarak açıp kapatabilirsiniz. Açık tutulan başlıkları hatırlar ve bir sonraki çalıştırmalarda yine açık gösterir.

...

...a

Ayarlar ekranına girerek şehir değiştirme ve bilgi seçimi kısımlarını ayarlayabilirsiniz.


Bilgi seçimi ayarlarında ekranda hiç gözükmesin dediğiniz başlıkları kapalı kolonuna taşıyabilirsiniz. Açık olan bilgilerin sırasını da sürükle-bırak yöntemi ile değiştirebilirsiniz.

...